Ankara Keçiören Tapu Müdürlüğü

Sponsorlu Bağlantılar
Parfüm satış sitesi

Ankara Keçiören Tapu Müdürlüğü

Tapu Kadastro Müdürlüğü Logo Tapu Kadastro Müdürlüğü Logo
Tapu ve Kadastro: Ankara Keçiören Tapu Müdürlüğü
Telefon No: 0(312) 342 47 41
Faks No: 0(312) 342 48 45
İl: Ankara
İlçe: Keçiören
Adres Bilgisi: Etlik cad. No: 39 (Eski bayındırlık il binası)
Web Sayfası: Web Sayfasına Giriş
Online Randevu: Online Randevu
Randevu Sorgulama: Randevu Sorgulama
Parsel Sorgulama: Parsel Sorgulama
Sponsorlu Bağlantılar: Parfüm satış sitesi
Tapu Harç: Tapu Harç Sorgula
Randevu Nasıl Alınır: Randevu Resimli Anlatım
Tapu İşlemleri İçin: Gereken Belgeler
Bilgi Edinme Sistemi: Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Bilgi Formu

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü Hakkında Açıklamalar

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün Adres,Telefon,Faks ve Online Randevu Sisteminden Yararlanabilirsiniz...Sevgili misafirlerimiz bir konu hakkında kafanıza takılan bir soru işareti varsa sadece bir form doldurarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz.Çok fazla zamanınızı almayacak bu sistem sorularınıza yanıt veriyor.Bu sistemde isterseniz belge başvurusunda da bulunabiliyorsunuz.Tarafınıza isterseniz mail,isterseniz posta olarak gönderiliyor.Aynı zamanda bunun dışında ki şikayet,danışma ve talepleriniz için bu numarayı arayabilirsiniz. ''ALO TAPU 4448278'' Telefon numaralarında bir hata varsa lütfen konunun altına yazınız güncelleme olduğu taktirde düzeltme yapılacaktır. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Bilgi Edinme Sistemi formuna yukarıda ki linkten ulaşabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Parfüm satış sitesi

Sitemize giriş yapan misafirlerimiz tapu müdürlüklerinin telefon ve faks numaralarına ulaşabilir.Adres bilgilerini bulabilir.İstediği Tapu müdürlüğünün web sitesine ulaşabilir.Tapu için randevu almak isteyenler konu başlığında bulunan online randevu linkinden başvuru yapabilirler.

Bu yazıya yorum yapabilir, yada baştan inceleyebilirsiniz.

15 Yanıt var ve konusu “Ankara Keçiören Tapu Müdürlüğü”

 1. güngör öztürk diyor ki:

  Çok sıra var artık bir çare bulunsun bu tapu müdürlüklerine.

 2. türkan meriç (karaduman) diyor ki:

  Sayın Yetkili ;

  2010 yılında müteaitle yapılan anlaşma neticesinde yayla mah. 1422 sok. 22/11 numaralı evimize yerleştik. geçici tapularımız çıkmış bana ait kapı numarası 22/9 olarak bildirilmişti. Müteaite bu durumu bildirdiğimizde çözümün kolay olduğunu tapuda halledeceğimizi söyledi. bizimde imhallerimiz ve zamansızlıklarımızdan dolayı esas tapu 22/9 olarak çıkartıldı. Yani ben 22/11 numarada oturmama rağmen tapum 22/9 dur. 9 numarada oturan kardeşim olduğu için problemsiz bu günlere geldik ( yani anlayacağınız abimle benim tapum değişimiş ) fakat artık bu meseleyi halletmek istiyorum. Yeni öğrendiğimize göre bu konu diğer dairelerdede yaşanmış. Lütfen nasıl bir yol izlemem gerektiğini bana anlatırmısınız. şu an ne kardeşimde nede bende 2-3 milyar veripte evlerimizi değiştirecek maddi güç var. bunun mutlaka bir yolu olmalı yardımcı olursanız çok sevirim. teşekürler. iyi çalışmalar

  • Berkay Güneç diyor ki:

   Tapu müdürlüğüne itiraz da bulunacaksınız. eğer sonuç alamazsanız. en basiti taşınmak yerine bir birinize satış gibi göstererek devretmek. sadece satış masrafları ödersiniz. oda şimdiye kadar ilgilenmemenizin bedeli olmuş olur…admin-bg

 3. özgecan diyor ki:

  @türkan meriç (karaduman)
  türkan hanım bağımsız bölüm düzeltilmesi diye bir işlem yapacaksınız önce kadastro müdürlüğününe gidip gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

 4. kazım cumhur boydağ diyor ki:

  İy günler
  ben garanti bankasından kredi çekerek bir ev aldım,aldığım evin de yapı kredi bankasından ipoteği vardı. bütün işlemler yapıldı ben tapuyu aldım parasını da ödedim üzerinden yaklaşık bir ay geçti banka benden ipoteğin kalktığına dair belge istiyor çalıştığım işyerinde yoğunluk olduğundan dolayı izin alamıyorum bu zorunlu bir belgemidir bu belgeyi ben vermek zorundamıyım.

 5. ahmet gülsoy diyor ki:

  bilirkişi tutanağı için size mi müraacatr edeceğiz

 6. Mehmet küçük diyor ki:

  Hayırlı günler 4 yıl önce amcamla ortak olan arsamızı babam mütahite vermek üzere amcama vekalet verdi. Bina gecikmeli olarak da olsa yarım yamalak bitti gibi evin eksikleri var sözleşmede evin iskanını almak zorunda bizler mecburiyetten evlerimize taşınmak zorunda kaldık. şimdi eve iskan alamıyorlar eksikler var diye, mütahitlen ortak olan daireyi amcam ve mütahit kimseye sormadan satmış.sözleşmede binanın iskanını alana kadar herkesin kiralarını verecekti.elektiriklerde arıza var.kısaca ne amcam ne mütahit ilgilenmiyor ne yapmamız lazım bizleri aydınlatırsanız çok memnun oluruz saygılar sunuyorum.

 7. murat diyor ki:

  Esertepe mah. 2011 yılında ev almıştım. 31790/3 ada parsel taşınmazın arsa payı 801/200 olarak gözüküyor bu nedenle vergi 3 kat fazla çıkıyor. Belediye ile görüştüm. Tapuya başvurun. Duzeltilmezse her zaman fazla odersiniz dediler. bu yanlışlığı nasıl duzeltebiliriz.ev normal bir ev diğerleri ile ayni ekstra bir özelliği yok.Teşekkür ederim

 8. admin-bg diyor ki:

  Ne yalan söyliyim devlet işi herzaman böyle.Biraz daha uğraşmanız gerekebilir.

 9. Ilgın diyor ki:

  Merhabalar,

  Dedemin adına kayıtlı bir evi anneannemin üzerine devretmek istiyoruz. Anneannem 77 yaşında. Dedem adına işlemi vekaletname ile ben yapacağım. Ancak anneannem için sağlık raporu vs. gibi bir belge gerekli midir? Yoksa alıcı olduğu için bu belgeye ihtiyaç duyulmaz mı? Teşekkür ederim.

 10. seçim yıldırım diyor ki:

  keçiören tapu sicil müdürlüğüne çok teşekkür ederim görevi daimi işçi olan isa yatkın görevinde çok nazik ve terbiyeli ve sorduğumuz herşeyi cevaplayan kişi olarak memnuyetimizi arz ederim başarılar dilerim

 11. murat yılmaz diyor ki:

  benim bir sorum olcak anneme ait bir daireyi annem bana devretmek istese bunu nasıl yapabilir ve ne kadar masrafı olur

Yorum Yapabilirsiniz